Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik
www.asyazihgir.com web sitemiz üzerinden üyelik oluştururken girdiğiniz bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgileri sizin de herhangi bir platformda paylaşmamanızı öneriyoruz.

Güvenlik
Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 

Kredi Kartı Güvenliği
Sipariş işlemini sonlandırma sayfalarında ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur. Girdiğiniz kart bilgileri doğrudan bankaya ulaştırılmaktadır.

3D Secure
3D Secure sanal ortamda gerçekleşen ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş kimlik doğrulama sistemidir. İnternet üzerinden yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifre ile onaylama işlemi olarak da bilinmektedir. MasterCard ile yapılan alışverişlerde "SecureCode", Visa kredi kartları ile yapılanda da "Verified by Visa" adını alır. Bu yöntemle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için işlem esnasında kart sahibinin kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi halinde ödemenizi kolaylıkla 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge